UMC, провідний оператор мобільного зв’язку в Україні, та провідний український банк “АВАЛЬ” продовжують запроваджувати нові послуги для своїх клієнтів: відсьогодні працює послуга мобільного банкінгу (М-банкінг).
М-банкінг – послуга, яка дає можливість майже мільйону абонентів UMC отримувати інформацію про рух коштів на їх карткових рахунках безпосередньо на мобільні телефони за допомогою SMS послуги. Абонент відправляє SMS замовлення, авторизуючи його особистим паролем. Система перевіряє пароль та відсилає абоненту за допомогою SMS потрібну інформацію. Це може бути інформація:
- про поповнення рахунку; - проведення операцій по ньому; - стан рахунку: заблокований чи доступний для використання; - інформацію що до 5-ти останніх транзакцій, що відбулися на рахунку користувача.
У майбутньому клієнти зможуть сплачувати з мобільного телефону будь-які інші послуги, наприклад, замовлення піцци, квитки до кінотеатру, а також сплачувати за послуги UMC.
- Це надзвичайно зручна та вигідна послуга. Наші абоненти отримали ефективний інструмент для контролю над своїми фінансами, - сказав Ерік Франке, Генеральний директор UMC.
Запроваджено мобільний банкінг і для користувачів WAP послуги. Знайшовши розділ, банку "АВАЛЬ" у рубриці Фінанси порталу Prostir.com, абонент у режимі on-line зможе перевірити стан рахунку, баланс, наявність заблокованих сум. Але інформація буде представлена користувачу тільки якщо під час роботи з цим розділом він вірно вкаже особистий пароль доступу.
Найпростіше користуватися М-банкінгом буде тим, хто вже став учасником програми UMC-VISA-AVAL, та користується спеціальними пластиковими картками на пільгових умовах. Що значить М-банкінг для українського споживача? Він отримав зручний інструмент для контролю над використанням коштів на своєму рахунку, практично з будь-якої точки України, чи іншої країни, що суттєво зменшує ризик несанкціонованого використання фінансів, та додає людині впевненості.
М-банкінг працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
Спільне підприємство UMC створене у листопаді 1992 року, спільно з KPN Телеком (Нідерланди), Телеком (Данія), Дойче телеком (Німеччина). Українській стороні належить 51% статутного капіталу, іноземним засновникам - по 16,33%. |